Podcast: Play in new window | Download
Cześć! To jest 8 odcinek podcastu „Tata na wybiegu”, a zarazem pierwszy odcinek w Nowym 2018r. Jest to szczególny okres, więc opowiem trochę o moich planach i przemyśleniach, a także o braku sportowych noworocznych postanowień:) Miłego słuchania!
Poniżej linki do ciekawostek podawanych w odcinku:
- Blog Grzegorza Olifirowicza – http://grzegorzolifirowicz.pl/
- Fanpage Grześka na FB: https://www.facebook.com/grzegorz.olifirowicz
- Link do strony gdzie można kupić gry stworzone przez Grześka – http://tworzegry.pl/
- Prezentacja Dana Buettner’a dotycząca długowieczności na TED – https://www.ted.com/talks/dan_buettner_how_to_live_to_be_100?language=pl#t-1160245
- Pojedynek strzelecki Tsubasy i Kojiro:) – https://www.youtube.com/watch?v=NOHGKooEx3g
- Te ziomki chyba odnalazły swoje Ikigai – https://www.youtube.com/watch?v=vffrGmim7lg
PROMUJEMY PODCASTING:)
Na koniec porcja motywacji na Nowy Rok! Tego nigdy za wiele:) Świetny wywiad z Wojtkiem Makowskim w podcaście “Lepiej Teraz” Radka Budnickiego:
https://www.lepiejteraz.pl/tag/wojciech-makowski/
* Jeżeli uważasz, że mój podcast jest interesujący i warto go polecić innym będę niezmiernie wdzięczny za komentarz pod odcinkiem lub pozostawienie recenzji na Itunes. Nic tak nie motywuje do pracy jak świadomość, że ktoś Cię słucha:) Wielkie dzięki za Twój czas i wsparcie!
** Ponadto najszybszym sposobem na otrzymanie informacji o nowych odcinkach jest subskrypcja podcastu bezpośrednio na Itunes (dla fanów jabłuszka) lub poprzez dedykowaną aplikację mobilną do słuchania podcastów, np. Podcast Addict. Szczegóły tutaj.
Music: www.bensound.com
Wiem, że piszę ten komentarz ze sporym opóźnieniem w stosunku do publikacji odcinka. Mam jednak wytłumaczenie: po prostu dzisiaj miałem okazję pierwszy raz poznać Twoją twórczość. Jeśli chodzi o IKIGAI to jestem bardzo zawiedziony materiałem. Sam jestem biegaczem, Ojcem dwójki chłopaków 5 i 3 latka, fanem filozofii KAIZEN i IKIGAI. Zanim odsłuchałem czułem, że trafiłem chyba na bratnią duszę 🙂 Być może tak jest, ale nie poruszyłeś w ogóle tematu IKIGAI, nic o naczelnych zasadach tej filozofii, np.: o tym, aby się najadać tylko w 80%. Sporą część poświeciłeś promocji innych (świetnych podcasterów – Radku B. – gorąco pozdrawiam!). Szkoda, bo IKIGAI ludzie sportu powinni zgłębiać bardzo mocno. Również ambitnym menadżerom zalecam narysowanie własnych okręgów i precyzyjnie ustalić swój “powód do życia”. IKIGAI się zmienia w zależności od etapów życia i warto być również tego świadomym. Liczę, że powrócisz kiedyś do tego tematu. Pozdrawiam.